PŘIHLÁŠENÍ

chladici vuzPo dobu letních dní dopravujeme vaše objednávky chladícími vozy. Pralinky jsou tak v bezpečí.
volejte pro výběr pralinekPomůžeme vám s výběrem pralinek i čokolád.
Volejte: 732 60 90 62

Pražené mandle s vanilkou a provensálským kořením

Kód zboží: 81006
159 Kč

Recept starý více než tři století, jehož základem jsou mandle z Provence, čistý třtinový cukr ochucený bourbonskou vanilkou a provensálskými bylinkami. 

Pražené mandle s vanilkou a provensálským kořením

Jedinečný originál! Pražené mandle s vanilkou a provensálským kořením, jejichž recept je starý více než tři století, vám přináší nezapomenutelný zážitek. Srdce tvoří lahodné mandle z Provence, které jsou obalené v čistém třtinovém cukru ochuceném bourbonskou vanilkou a provensálskými bylinkami.

Ořišky, mandle a rozinky v našem obchodě jsou dokonalé. Lískové oříšky i mandle jsou z jižní Francie, pražené a obalené v různých čokoládových variacích. Zobejte a užívejte jedinečnou slast.

Rozinky jsou macerované v kvalitním alkoholu a čokoláda, kterou jsou obaleny, je posouvá na vyšší level. Vyberte si, každý kousek vás zaručeně potěší.

Složení
Složení: MANDLE z jižní Francie, cukr, potahový prostředek: arabská guma, přírodní aroma bourbonské vanilky, provensálské koření. Může obsahovat zbytky jiných OŘÍŠKŮ, LEPKU, VAJEC, MLÉKA A SEZAMU.
Nutriční hodnoty / 100g
Nutriční hodnoty (g/100g): kJ/kcal 2057/492 Sacharidy 50g z toho cukr 48g - bílkoviny 14g – tuk 25g, z toho nasycené mastné kyseliny 2g, sůl 0,008g
Hmotnost
105g
Trvanlivost
Minimální trvanlivost 5 měsíců od data zakoupení, skladovat v suchu a v chladu, ideálně při teplotě 15-18C.
Praguest fun page