PŘIHLÁŠENÍ

chladici vuzPo dobu letních dní dopravujeme vaše objednávky chladícími vozy. Pralinky jsou tak v bezpečí.
volejte pro výběr pralinekPomůžeme vám s výběrem pralinek i čokolád.
Volejte: 732 60 90 62

Horká mléčná čokoláda 38% kakaa

Kód zboží: 37005
229 Kč

Plná a silně aromatická.

Horká  čokoláda - nápoj Aztéků. Prémiová čokoláda s obsahem 38% výběrových kakaových bobů k přípravě horké mléčné lahodné čokolády.  200g

 

Návod na použití:

4 plné lžičky nasypeme do šálku, zalijeme horkým mlékem (ne vroucím) a  promícháme,  nejlépe, napěňovačem mléka. Poté ještě ohřejeme. 

 

 

Výsledek mistrovského zpracování nejčistší čokolády Cru de Cao. Pro jejich výrobu používá Coppeneur pouze ručně sbírané kakaové boby z vybraných plantáží, které se stále pěstují přirozeným způsobem: Z Ekvádoru pocházejí kakaové boby s jedinečnou oříškovou chutí a z Madagaskaru si znalci pochvalují jejich výrazný ovocný charakter.

 

Výhradní použití čokolády CRU DE CAO zaručuje, že originální [tchocolatl] nápoje splňují nejvyšší nároky na kvalitu a autentičnost. Jedině to umožňuje jedinečné chuťové zážitky.

 

Složení
Kakaová hmota, surový třtinový cukr, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO (24%), kakaové máslo, emulgátor: SOJOVÝ lecitin. Může obsahovat zbytky OŘÍŠKŮ a LEPKU.
Nutriční hodnoty / 100g
Nutriční hodnoty (g/100g): kJ/kcal 2177/522 Sacharidy 30g z toho cukr 29g - bílkoviny 13g – tuk 38g z toho nasycené mastné kyseliny 24g, sůl 0,17g
Hmotnost
200g
Trvanlivost
Minimální trvanlivost 4 měsíce od zakoupení, skladovat v suchu a v chladu, při teplotě 15-18C.
Praguest fun page