PŘIHLÁŠENÍ

chladici vuzPo dobu letních dní dopravujeme vaše objednávky chladícími vozy. Pralinky jsou tak v bezpečí.
volejte pro výběr pralinekPomůžeme vám s výběrem pralinek i čokolád.
Volejte: 732 60 90 62

Pralinkový CLUB

Zrozen z neodolatelné vášně ke kvalitní čokoládě.

 

Vyrábíme - Prodáváme - Pořádáme kurzy

Ochutnejte tuto vášeň a přidejte se do clubu.

Pražené mandle v hořké čokoládě lesklé

Kód zboží: 81003
159 Kč

Mandle z jižní Francie, potažené tenkou vrstvou nugátu a hořké čokolády zdrobené měděnými barvami.

Pražené mandle v hořké čokoládě

Pražené mandle z jižní Francie, v 60% hořké čokoládě jsou neodolatelné už na první pohled díky krásným lesklým měděným barvám. V tenké vrstvě jsou potažené nugátem a křupavou čokoládou.

Ořišky, mandle a rozinky v našem obchodě jsou dokonalé. Lískové oříšky i mandle jsou z jižní Francie, pražené a obalené v různých čokoládových variacích. Zobejte a užívejte jedinečnou slast.

Rozinky jsou macerované v kvalitním alkoholu a čokoláda, kterou jsou obaleny, je posouvá na vyšší level. Vyberte si, každý kousek vás zaručeně potěší.

Složení
Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: SOJOVÝ lecitin, přírodní vanilkové aroma, MANDLE, potahový prostředek: arabská guma a šelak, přírodní aroma bourbonské vanilky, barviva: E 102, E 172, stabilizátor: E555, provensálské koření. Může obsahovat zbytky jiných OŘÍŠKŮ, LEPKU, MLÉKA, VAJEC a SEZAMU. Pro Pralinkový Club vyrobeno ve Francii – Provence.
Nutriční hodnoty / 100g
Nutriční hodnoty (g/100g): kJ/kcal 2227/533 Sacharidy 40g z toho cukr 38g - bílkoviny 13g – tuk 34g, z toho nasycené mastné kyseliny 11g, sůl 0,04g
Hmotnost
115g
Trvanlivost
Minimální trvanlivost 5 měsíců od data zakoupení, skladovat v suchu a v chladu, ideálně při teplotě 15-18C.

Náš příběh

Pralinkový CLUB je zrozen z neodolatelné vášně pro kvalitní čokoládu. Stěžejním produktem jsou, jak jinak, čokoládové pralinky, vyladěné do nejmenšího detailu ať už jde o chuť nebo design. O svou vášeň k pralinkám se CLUB dělí nejen prodejem, ale také pořádáním kurzů pro veřejnost.


Příběh se začal psát v jedné malé pražské kavárně, kde se jednoho dne rozhodli si cukrářský sortiment vyrábět sama. Pustili se tak do výroby dezertů, dortů, sladkého pečiva a zejména čokoládových pralinek, které majitelka miluje od útlého mládí. Zřejmě láska k pralinkám způsobila, že se rozjeli natolik až vznikl samostatný projekt Pralinkový CLUB s vlastní prodejnou a internetovým obchodem. Pořádání kurzů na sebe pak nenechalo dlouho čekat. 


Dnes si lze v nabídce vybrat z více jak 100 druhů pralinek, všechny jsou prémiové zejména svou kvalitou a použitými surovinami. Cenu si i přesto snaží udržet dostupnou.


V Pralinkovém CLUBU vnímají chutě svých zákazníků a z nejoblíbenějších druhů pralinek v sestavují výběrové kolekce. Pravidelně pak sortiment rozšiřují o sezónní či limitované edice pralinek.


Ochutnejte jak chutná vášeň k pralinkám.
Zveme Vás do Pralinkového CLUBU.Praguest fun page