PŘIHLÁŠENÍ

Od 15.7.2024 bude k dispozici nový eshop plný sladkých novinek !!!

chladici vuzPo dobu letních dní dopravujeme vaše objednávky Dopravní službou v chladících vozech. Pralinky jsou tak v bezpečí.
volejte pro výběr pralinekPomůžeme vám s výběrem pralinek i čokolád.
Volejte: 732 60 90 62

Pralinkový CLUB

Zrozen z neodolatelné vášně ke kvalitní čokoládě.

 

Vyrábíme - Prodáváme - Pořádáme kurzy

Ochutnejte tuto vášeň a přidejte se do clubu.

Pralinkový Club - Pražené mandle v bílé čokoládě a nugátu

Kód zboží: 81002
169 Kč

Pražené mandle z jižní Francie, potažené nugátem a bílou čokoládou, posypané kakaovým práškem.

Pražené mandle v bílé čokoládě a nugátu

Pražené mandle v bílé čokoládě a nugátu je nejlepší kombinace pro milovníky těchto chutí. S každým soustem těchto jedinečných mandlí zažijete neskutečnou radost.

Ořišky, mandle a rozinky v našem obchodě jsou dokonalé. Lískové oříšky i mandle jsou z jižní Francie, pražené a obalené v různých čokoládových variacích. Zobejte a užívejte jedinečnou slast.

Rozinky jsou macerované v kvalitním alkoholu a čokoláda, kterou jsou obaleny, je posouvá na vyšší level. Vyberte si, každý kousek vás zaručeně potěší.

Složení
Složení: MANDLE z jižní Francie, cukr, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY z jižní Francie, kakaový prášek, kakaové máslo, odtučněné MLÉKO, cukr, odtučněný MLÉČNÝ TUK, emulgátor: SOJOVÝ lecitin, přírodní vanilkové aroma, potahový prostředek: arabská guma, provensálské koření. Může obsahovat zbytky jiných OŘÍŠKŮ, LEPKU, VAJEC a SEZAMU. Pro Pralinkový Club vyrobeno ve Francii – Provence.
Nutriční hodnoty / 100g
Nutriční hodnoty (g/100g): kJ/kcal 2314/554 Sacharidy 45g z toho cukr 45g - bílkoviny 11g – tuk 35g, z toho nasycené mastné kyseliny 13g, sůl 0,154g
Hmotnost
105g
Trvanlivost
Minimální trvanlivost 3 měsíce od data zakoupení, skladovat v suchu a v chladu, ideálně při teplotě 15-18C.

Náš příběh

Pralinkový CLUB je zrozen z neodolatelné vášně pro kvalitní čokoládu. Stěžejním produktem jsou, jak jinak, čokoládové pralinky, vyladěné do nejmenšího detailu ať už jde o chuť nebo design. O svou vášeň k pralinkám se CLUB dělí nejen prodejem, ale také pořádáním kurzů pro veřejnost.


Příběh se začal psát v jedné malé pražské kavárně, kde se jednoho dne rozhodli si cukrářský sortiment vyrábět sama. Pustili se tak do výroby dezertů, dortů, sladkého pečiva a zejména čokoládových pralinek, které majitelka miluje od útlého mládí. Zřejmě láska k pralinkám způsobila, že se rozjeli natolik až vznikl samostatný projekt Pralinkový CLUB s vlastní prodejnou a internetovým obchodem. Pořádání kurzů na sebe pak nenechalo dlouho čekat. 


Dnes si lze v nabídce vybrat z více jak 100 druhů pralinek, všechny jsou prémiové zejména svou kvalitou a použitými surovinami. Cenu si i přesto snaží udržet dostupnou.


V Pralinkovém CLUBU vnímají chutě svých zákazníků a z nejoblíbenějších druhů pralinek v sestavují výběrové kolekce. Pravidelně pak sortiment rozšiřují o sezónní či limitované edice pralinek.


Ochutnejte jak chutná vášeň k pralinkám.
Zveme Vás do Pralinkového CLUBU.Praguest fun page