Již osmým rokem jsme výhradním zastoupením německé firmy Confiserie Coppeneur na českém trhu. Naším cílem je prezentovat na trhu vždy inovativní produkty nejvyšší kvality, představovat současně exkluzivní gurmánskou kulturu a v neposlední řadě i velký důraz na design.

Těší nás, že za tuto dobu jsme mohli představit a nabídnout excelentní produkty této firmy i českým milovníkům čokolády nejen prostřednictvím internetového obchodu, ale i nově, v našem kamenném obchodě v prostorách zahrady Slovanského domu, v Praze 1. Obrátit se na nás můžete i v případě zájmu o velkoobchodní prodej, gastronomický prodej či v případě jiné spolupráce, např. firemní akce, prezenty na svatby, rádi Vám připravíme produkty dle Vašeho přání.

Doufáme, že i Vy ochutnáte a oceníte kvalitu, čerstvost, různorodost a nápaditost těchto produktů a přejeme Vám samé příjemné prožitky a mnoho zábavy při konzumaci těchto čokoládových výrobků.

 

Členství v Pralinkovém CLUBU

Pokud i Vy patříte mezi milovníky čokolády a stanete se členem našeho Pralinkového CLUBU, budeme Vás rádi informovat o našich nejrůznějších akcích, ochutnávkách a školení. Pošlete nám krátký e-mail s žádostí o vydání členské karty k čerpání mnohých výhod.

 

Předplatné v Pralinkovém CLUBU

Pro ty největší čokoholiky jsme v letošním roce představili novinku - jedinečný koncept - Předplatné Pralinkového CLUBU. To Vám zajišťuje pravidelnou dodávku čerstvých a luxusních pralinek přímo k Vám domů. Každý měsíc Vám doručíme 16 čerstvě vyrobených pralinek těch nejvytříbenějších chutí. Vybíráme je pro Vás osobně od těch nejrenomovanějších čokolatierů z celé Evropy. Na našich stránkách si můžete tuto mimořádnou službu objednat na 3 měsíce, 6 měsíců nebo 1 rok a udělat tak radost sobě nebo svým blízkým.